Kadromuz

Medipol_universite_logo-zeminsiz1

Dil okulumuzda ve üniversitemiz bölümlerinde hizmet vermekte olan öğretim görevlilerimizin isme göre sıralı listesi.


Asiye Çelikkol |

Asiye Çelikkol, lisans derecesini İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı üzerine yapmış olup, yüksek lisans derecesini ise Bilgi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat alanında tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesi bünyesinde verilen Pedagojik Formasyon Sertifika Programı’nı 2011 yılında tamamlamıştır. İstanbul Medipol Üniversitesi’nin bünyesine katılmadan önce 4 yıl boyunca İstanbul Aydın Üniversitesi’nde çalışmış ve Hazırlık Okulu’nun Önlisans Grup Koordinatörlüğü görevini yürütmüştür. 2017 Eylül ayından itibaren İstanbul Medipol Üniversitesi’nde okutman olarak çalışmaktadır.


Aslıhan Akın |

Aslıhan Akın lisans derecesini Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği bölümünde 2016 yılında tamamlamıştır. Marmara Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu’nda Okutman ve Vega Okulları’nda İngilizce Öğretmeni olarak çalıştıktan sonra 2017 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi kadrosuna katıldı.


Aynur Yılmazer |

Aynur Yılmazer, Marmara Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünden 2010 yılında mezun olmuştur. Öğreniminin ikinci yılında Work and Travel programı eşliğinde Amerika’nın Wyoming, Utah ve New York eyaletlerinde bulunmuştur. Mezun olduğu 2010 yılında, Kocaeli Üniversitesi Yabancı Diller Hazırlık Programı dahilinde Güzel Sanatlar Fakültesinde İngilizce dersleri vererek kariyerine başlamıştır. 2011 – 2013 yılları arasında Londra’da University of London, Goldsmiths College’da Sociolinguistics (Toplum Dilbilim) alanında Yüksek Lisans çalışmalarını tamamlamıştır. 2014 yılı itibariyle, İstanbul Aydın Üniversitesi’nde okutman olarak çalışmış ve aynı üniversitede Study Abroad Unit (Yurtdışı Eğitim Birimi) çalışmalarını sürdürmüştür. Sonrasında ortaokul ve lise seviyelerinde de çalışan Aynur, bu yaş grubu aralığındaki öğrenci grupları ile de deneyim elde ederek, Eylül 2019 yılı itibari ile İstanbul Medipol Üniversitesi Dil Okulu ailesine katılmıştır.


Ayşen Coşar Musluer |

Ayşen Coşar Musluer 1977 doğumludur. Lisans derecesini Ankara üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünde 2000 yılında tamamlamıştır. Çeşitli kolej ve dil okullarında görev almış ve 2006 yılında Amerika’da SOUTHERN CONNECTICUT STATE üniversitesinde TESOL-BILINGUAL EDUCATION alanında yüksek lisans çalışmalarına başlamış ve 2008 yılında derecesini almıştır.  Bunun yanı sıra dil öğretimi üzerine çeşitli sertifikalar edinmiş ve Amerika’da göçmenlere eğitim veren bir kurumda görev almıştır. İstanbul’a döndükten sonra Işık ve Bilgi Üniversitelerinde çalışmıştır. Evli ve bir çocuk annesidir.


Baris Gunay

Barış Günay |

Barış Günay, lisans derecesini İstanbul Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği ‘nde tamamlamıştır.İstanbul Üniversitesi’nden İngilizce Öğretmenliği  Sertifikası’nın (Pedagojik Formasyon) yanı sıra British Council,Teaching  More Efficiently sertifikası bulunmaktadır. İstanbul Medipol Üniversitesi’ne katılmadan önce Dialogue Language Schools  ve Hava Harp Akademisi ‘nde okutman olarak çalışmıştır. Barış Günay  2015 yılından beri İstanbul Medipol Universitesi’nde okutman olarak çalışmaktadır .


Begüm Sarıdede |

Begüm Sarıdede Yıldız Teknik Üniversitesi Yabancı Diller Öğretimi Bölümü’nden 2017 yılında mezun olmuştur. ABD’de faaliyet gösteren Northern Virginia Community College’dan TESOL sertifikasını almıştır. Aynı kurumda çok kültürlü sınıflarda asistan öğretmen olarak stajını tamamlamıştır. 2016 yılında Amerikan Kültür’ de İngilizce öğretmeni olarak çalışmıştır. Şu an İstanbul Üniversitesi Yabancı Dil Olarak Türkçe Öğretimi Bölümü’nde yüksek lisans yapmaktadır. Medipol Üniversitesi dil okulunda okutman olarak çalışmaktadır.


Begüm Yağız |

Begüm Yağız, Kadir Has Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı Bölümü’nden 2015 yılında mezun olmuştur ve öğreniminin 2. Yılında Chicago’da bulunun North Central Koleji’nde değişim programına katılmıştır. 2016 yılında, Yıldız Teknik Üniversitesi’nden İngilizce Öğretmenliği ( Pedagojik Formasyon) sertifikasını almıştır. Çeşitli dil okullarında Genel İngilizce ve Proficiency sınavına hazırlık dersleri vermiştir.  2017 yılında gönüllü olarak,  bir devlet ortaokulunda öğrencilere İngilizce dersleri vermiştir. Şuan İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Kültürel İncelemeler Bölümü’nde yüksek lisans yapmaktadır. Ekim 2018’de Medipol Üniversitesi’nde çalışmaya başlamıştır.


Berican Kütaruk |

Berican Kütaruk lisans derecesini 2007 senesinde Boğaziçi Üniversitesi’nde tamamlamıştır. 2015 senesinde Bahçeşehir Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünde yüksek lisans derecesini tamamlamıştır. Öğretmenlik kariyerine MEB’e bağlı bir ilkokulda İngilizce öğretmeni olarak başlamıştır. Sonrasında, sırasıyla Üsküdar Üniversitesi ve Bahçeşehir Üniversitesi İngilizce Hazırlık Okulu’nda okutman olarak çalışmıştır. Genel İngilizce ve akademik İngilizce öğretiminde ve üniversite öğrencilerini dil yeterlilik sınavlarına hazırlama konusunda deneyimlidir. Eylül 2018’de İstanbul Medipol Üniversitesi ailesine katılmıştır.


Betül Genç |

Betül GENÇ, Lisans eğitimini Girne Amerika Üniversitesi, İngilizce Öğretmenliği Bölümünde tamamlamıştır. Staj eğitimini devam ettirdiği Amerikan Koleji’nde staj sonrasında öğretmen olarak çalışmaya devam etmiştir. Lisans eğitimi sırasında CALL (Computer Assisted Language Learning) Sertifikasına sahip olan Betül Genç aynı zamanda (PDR) Psikolojik Rehberlik ve Danışmanlık sertifika programını tamamlamıştır. Medipol Üniversitesi’nde çalışmaya başlamadan önce Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları, Okyanus Kolejleri ve Doğa Okulları gibi özel okullarda uzun yıllar İngilizce Öğretmeni olarak çalışmıştır ve 2016 yılından beri Medipol Üniversitesi’nde çalışmaya devam etmektedir.


Buğra Bal |

Buğra Bal, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünde tamamlayıp, onur öğrencisi olarak mezun olmuştur. Aynı üniversite ve bölümde yüksek lisans eğitiminin tez aşamasındadır. İngilizce Öğretmenliği Sertifikasını da İstanbul Üniversitesi’nden almıştır. İstanbul Medipol Üniversitesi’nden önce özel dil kursunda IELTS, FCE, BULATS dersleri vermiştir ve İngilizce okutmanı olarak çalışmıştır.


Burcu Altun Günay |

Burcu ALTUN GÜNAY, İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünden 2002 yılında mezun olmuştur. Yine İstanbul Üniversitesi Hasan Ali Yücel Fakültesinden aynı yıl Pedagojik formasyon sertifikasını almıştır. Medipol Üniversitesinde çalışmaya başlamadan önce Gökdil Eğitim Kurumları, Dialogue Dil Okulları , Turem Turizm Otelcilik ve Meslek Lisesi gibi kurumlarda uzun süre İngilizce Öğretmenliği görevi yapmıştır. IELTS, YDS,TOEFL ve in-house Mesleki İngilizce dersleri vermiştir. Burcu ALTUN GÜNAY 2016 yılından bu yana İstanbul Medipol Üniversitesinde İngilizce Okutman olarak görev yapmaktadır.


Burcu Piri |

Burcu Piri, 2004 yılında İstanbul Üniversitesi Edebiyat fakültesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olmuştur. Pedagojik Formasyonunu İstanbul Üniversitesi bünyesinde 2004 yılında tamamlamıştır. Yüksek lisansına, İngilizce Dil eğitimi alanında Yeditepe Üniversistesinde devam etmektedir. Medipol Üniversitesine başlamadan önce 15 yıl boyunca özel okullar bünyesinde İngilizce öğretmenliği yapmıştır.


Celal SariogluCelal Sarıoğlu |

Celal Sarıoğlu, lisans derecesini Karadeniz Teknik Üniversitesi Batı Dilleri ve Edebiyatları Bölümü, İngiliz Dili ve Edebiyatı Ana Bilim Dalı’nda tamamladı. Oxford Teachers’ Academy’den “Yetişkinlere İngiliz Dili Eğitimi” aldı, ve “Öğrenci Temelli Eğitimde Teknoloji Kullanımı” üzerine 6ncı Uluslararası Dil Eğitim Konferansı’nda katılımcı olarak yer aldı. İstanbul Aydın Üniversitesi’nde “Yazma Becerisi Öğretilmesi” üzerine sunum yaptı. Bahçeşehir Üniversitesi bünyesinde “Mesleki Gelişim Seminerleri”ne katıldı. İstanbul Medipol Üniversitesi’ne katılmadan önce Karadeniz Teknik Üniversitesi, İstanbul Aydın Üniversitesi, Beykent Üniversitesi ve Bahçeşehir Üniversitesi’nde görev almıştır. Bunların yanında çeşitli dil eğitim kuruluşlarında eğitmen ve idari görevli olarak çalışmış, sınav komisyonlarında hizmet etmiştir. Celal Sarıoğlu 2014 yılından beri İstanbul Medipol Üniversitesi’nde Okutman olarak görev almaktadır.


Cemre Yavuz |

Cemre Yavuz, lisans derecesini İstanbul Üniversitesi, İngilizce Öğretmenliği üzerine tamamladı. Yüksek lisans derecesini ise Bahçeşehir Üniversitesi, Eğitim Teknolojisi üzerine yapmaktadır. Üniversite yıllarında birçok Erasmus Plus projesinde görev almıştır. Teknolojiyle ilgili olan Cemre Yavuz, uluslararası alanda yapılan Camelot 2015 projesine katılmış olup grubu ile yapmış olduğu “Teaching Modal Verbs in English with Machinima” adlı projesi ikincilik ödülü almaya hak kazanmıştır. Daha önce özel bir okulda İngilizce Öğretmenliği yapmış olan Cemre Yavuz, 2017-2018 eğitim-öğretim yılı itibari ile Medipol Üniversitesi’nde okutman olarak görev yapmaktadır.


Cihad Furkan Eliaçık |

Cihad Furkan ELİAÇIK, tamamladığı lisanslar sırasıyla 1-) Gazi Üniversitesi- İngilizce Öğretmenliği, 2-) Anadolu Üniversitesi- Uluslararası İlişkiler ve 3-) Altınbaş Üniversitesi – Hukuk Fakültesi (%30 İngilizce). Yüksek Lisansını Özyeğin Üniversitesi – Sosyal Bilimler Enstitüsü- Kamu Hukuku alanında yapmıştır. Doktora eğitimi ise İstanbul Medipol Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Hukuku alanında devam etmektedir. “Uluslararası Hukuk Bağlamında Nükleer Santrallerin Siber Güvenliği” adlı yayınlanmış bir kitabı mevcuttur. Ulusal/Uluslararası katıldığı/yürüttüğü muhtelif projeler vardır. İstanbul Bölge Mahkemelerinde “Bilirkişi” sıfatıyla kamu hizmeti vermektedir. Harvard ve MIT Üniversitelerinde Konuk Araştırmacı olarak bulunmuş olup evli ve 1 çocuk babasıdır.


Derya Güngör |

Derya Güngör, Boğaziçi Üniversitesi Batı Dilleri ve Edebiyatları bölümünden ve Metin Yazarlığı yan dal programından 2014 yılında mezun olmuştur. Ayrıca aynı dönemde Anadolu Üniversitesi Marka İletişimi önlisans programını tamamlamıştır. 2015 yılında Londra’da Oxford House College bünyesinde CELTA (Cambridge Üniversitesi onaylı İngilizce Öğretmenlik Sertifikası) almaya hak kazanmıştır. İstanbul Medipol Üniversitesi’ne katılmadan önce İstanbul Aydın Üniversitesi İngilizce Hazırlık Okulu’nda okutman olarak görev yapmış ve Remedial Teaching Center bünyesinde yer almıştır. Derya Güngör 2016 yılından beri İstanbul Medipol Üniversitesi’nde okutman olarak çalışmaktadır .


Didem Kurt |

Didem Kurt Boğaziçi Üniversitesi Yabanci Diller Egitimi mezunu Didem Kurt, yüksek lisans eğitimine ayni bölüm ve üniversitede devam etmektedir. Kendisi mezuniyet sonrasinda Ted Koleji’nde İngilizce Öğretmenliği yapti, özel bir dil okulunda hazirlik öğrencilerine ders verdi ve 2017 yilinda IMU ailesine katildi. Psikodilbilim ile büyük ölçüde ilgili olan hocamiz master tezini de bu konu hakkinda ilerletmeyi planlıyor ve universitesinin psikodilbilim labaratuvarinda aktif gönüllü olarak çalışmaya devam ediyor.


Ecem Mutlu |

Ecem Mutlu, Boğaziçi Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu olup yüksek lisansını Bilkent Üniversitesi Psikoloji bölümünde yapmıştır. Lisans mezuniyetinden itibaren çeşitli üniversitelerde görev aldıktan sonra 2019 Nisan ayından beri İstanbul Medipol Üniversitesi Dil Okulu ailesinin bünyesinde İngilizce öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır.


_mg_3251

Elizabeth Coleman |

İngiltere’de doğmuş ve eğitim görmüş olan Elizabeth Coleman, Siyasal Bilgiler ve Felsefe mezunu olup aynı zamanda Hukuk ve İnsan Hakları yüksek lisansını tamamlamıştır. Son birkaç yıldır Türkiye’deki üniversitelerde eğitim vermekte olup, bu tecrübesinden önceki son beş yılında ise Güney Kore’de eğitmenlik ve dil okulu müdürlüğü yapmıştır. Sosyal yapılandırma ve toplumsal cinsiyet konuları akademik ilgi alanlarını oluşturmakla birlikte, ilgili branşlarda uluslararası ortamlarda sunumlar yapmıştır.


Ezgi Gökel |

Ezgi Gökel lisans derecesini İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünün ardından İstanbul Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği üzerine tamamladı. Yüksek lisans derecesini ise Bahçeşehir Üniversitesi’nde İngilizce Öğretmenliği’nde Dil Öğretiminde Gamification ve FRP kullanımı üzerine yapmaktadır. Daha önce Aydın Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak çalışan Ezgi Gökel, 2018 yılında Medipol Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır.


_mg_3022

Feray Gümüş |

Feray Gümüş, Dokuz Eylül Üniversitesi, Amerikan Kültürü ve Edebiyati Bölümü’nden 2008 yılında mezun olmuştur. Mezuniyetinden sonra çeşitli dil okullarinda İngilizce öğretmenliği ve yöneticilik yapmıştır. CELTA sertifikası bulunmaktadır. Medipol Üniversitesi’ne katılmadan önce İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi’nde çalışmıştır.


_mg_3011

Filiz Mizrak |

Filiz Mizrak 2009 yilinda Istanbul Universitesi, Amerikan Kulturu ve Edebiyati bolumden mezun oldu. Yuksek lisans egitimini Bahcesehir Universitesi’nde Executive MBA uzerine tamamladi. Istanbul Medipol Universitesi’nde calismaya baslamadan once, cesitli kurumlarda Genel Ingilizce, PTE, IELTS, YDS ve Is Ingilizcesi dersleri vermistir.


Gamze Uçak |

Gamze Uçak lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünde tamamlamıştır. Aynı üniversitede Eğitim Teknolojisi alanında yüksek lisans eğitimini tamamlamış ve deneysel olarak tasarladığı Meta-S aracının İngilizcede okuduğunu anlama, üst bilişsel farkındalık ve ilgiye olan etkisini incelemiştir.2017 yılında Medipol Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır.


Gokce Dogan

Gökçe Doğan Şaltan |

Gökçe Doğan, yüksek lisans derecesini İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İngiliz Dili ve Edebiyatı üzerine yapmış olup Tez aşamasındadır. Tezini  “20 ve 21. Yüzyıl Distopya Edebiyatında Feminizm” üzerine çalışmaktadır.  Yıldız Teknik Üniversitesi’nden aldığı İngilizce Öğretmenliği  Sertifikasının (Pedagojik Formasyon) yanı sıra İstanbul British Council’dan 2012’den beri CELTA Sertifikası bulunmaktadır. İstanbul Medipol Üniversitesi Hazırlık Okulu kadrosuna katılmadan önce çeşitli üniversitelerde Writing Koordinatörlüğü yapmış ve okutman olarak çalışmıştır. 2014 yılında Amerika’da ve Bosna’da Dil ve Edebiyat üzerine çeşitli konferanslarda sunum yapmıştır. Gökçe Doğan 2015 yılında İstanbul Medipol Universitesi’nde okutman olarak çalışmaya başlamıştır.


_mg_3105

Gökçe Koç Onar |

Gökçe Koç Onar 2010 yılında Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden mezun olmuş ve yine Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nden pedagojik formasyon eğitimi almıştır.Erciyes Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler alanında yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. 5 yıldır yükseköğretim kurumlarında okutman olarak görev yapmaktadır. Daha önce Materyal ve Müfredat Geliştirme Ofisi’nde görev almıştır. Ekim 2016 da Medipol Üniversitesi’nde okutman olarak görev yapmaya başlamıştır.


Gökçe Özgen |

Gökçe Özgen lisans eğitimini 2016 yılında İstanbul Üniversitesi’nin İngilizce Öğretmenliği bölümünde tamamlamıştır. Üniversite yıllarında Erasmus projesi kapsamında eğitiminin bir dönemini İspanya’nın Granada şehrinde geçirmiştir. Aynı zamanda Entask projesi ve Dil Kulübü’nün aktif bir üyesi olan Gökçe Özgen, bu kulüp kapsamında 2 sene boyunca gönüllü olarak Yabancı Dil Olarak Türkçe ve Yabancı Dil Olarak İngilizce dersleri vermiştir. Hala İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji alanında yüksek lisans eğitimine devam etmekte ve çeşitli online sanat dergilerine yazılar yazmaktadır. Medipol üniversitesinin bir parçası olmadan önce Marmara ve Nişantaşı üniversitelerinde çalışmıştır. 2016 yılının mart ayından bu yana Medipol Üniversitesi’nde görev yapmaktadır.


Güngör Kırış Uğuzluoğlu |

Güngör Kırış Uğuzluoğlu lisans derecesini Erciyes Üniversitesi’nde İngiliz Dili ve Edebiyatı üzerine yapmıştır. Yine Erciyes Üniversitesi’nden İngilizce Öğretmenliği Sertifikası (Pedagojik Formasyon) bulunmaktadır. ITI Testing and Assessment (Ölçme ve Değerlendirme) sertifikası bulunmaktadır. Profesyonel meslek hayatına yedi sene önce İngilizce Okutmanı olarak başlamış ve aralıksız devam etmiştir. Şu anda Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Anabilim Dalında doktora çalışmalarını sürdürmektedir. Medipol Üniversitesi’ne katılmadan önce çalıştığı yerler: Erciyes Üniversitesi, Gedik Üniversitesi ve Maltepe Üniversitesi’dir. Mesleğinde Türkçe lisans programlarında İngilizce dersleri, İngilizce lisans programlarında Genel ve Akademik İngilizce dersleri vermiş, materyal ve sınav hazırlıklarında rol almıştır. 2016 yılı Eylül ayından beri Medipol Üniversitesi’nde İngilizce Okutmanı olarak çalışmaktadır.


Güven Kimençe |

Güven Kimençe, İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı 2012 mezunudur. Pedagojik Formasyon Sertifikasını da aynı üniversiteden 2012 yılında almıştır. 2016 Ekim ayından bu yana Medipol Üniversitesi‘nde görev yapmaktadır. Halen, Medipol Üniversitesi’nde Medya & İletişim Sistemleri alanında yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.


Hasan Savaş |

Hasan Savaş, lisans derecesini Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünde ve yüksek lisans derecesini Çağ Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İngiliz Dili Eğitimi anabilim dalında tamamlamıştır. Şu anda Bahçeşehir Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü İngiliz Dili Eğitimi anabilim dalında doktora tez çalışmalarını sürdürmektedir. İstanbul Medipol Üniversitesi’ne katılmadan önce çeşitli üniversitelerde öğretim görevlisi olarak görev yapmıştır. Hasan Savaş 2015 yılı Eylül ayından itibaren İstanbul Medipol Üniversitesi Dil Okulu’nda öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır.


Hatice Granados Fuquene |

Hatice Granados Fuquene, lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi’nde İngilizce Öğretmenliği üzerine tamamladı. 2017 yılında İstanbul International Training Institute kurumundan CELTA (Certificate in English Language Teaching to Adults) sertifikasını almıştır. İstanbul Medipol Üniversitesi’ne katılmadan önce çeşitli kurumlarda İngilizce Öğretmenliği yapmış ve ayrıca IELTS, TOEFL, YDS dersleri vermiştir.


Hilal Çelik |

Hilal Çelik, 2003 yılında Atılım Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden lisans derecesini, 2006 yılında Atılım Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden yüksek lisans derecesini almıştır. 2003-2010 yılları arasında Atılım Üniversitesi İngilizce Hazırlık Okulu’nda öğretim görevlisi ve grup başkanı olarak çalışmıştır. 2017-2019 yılları arasında Üsküdar Üniversitesi Yabancı Diller Bölümü Mesleki Gelişim Birimi Koordinatörü ve Müdür Yardımcısı olarak görev yapmıştır. Eylül 2019 itibariyle Medipol Üniversitesi Dil Okulu’nda çalışmaktadır.


Hilal Kalkavan |

Hilal Kalkavan lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği ve Uygulamalı Dilbilim bölümünde 2016 yılında tamamlamıştır. Marmara Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu’nda okutman olarak 1 sene çalışmış ve bu süreç içerisinde çeşitli gözlem ve eğitimlere katılmıştır. 2017-2018 eğitim yılında İstanbul Medipol Üniversitesi’nde çalışmaya başlamıştır.


İdil Eser |

İdil Eser 2016 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi, Karşılaştırmalı Edebiyat Bölümü’nden onur derecesi ile mezun olmuştur. Eğitim hayatına ara vermeden İstanbul Bilgi Üniversitesi, Kültürel İncelemeler Bölümü’nde yüksek lisansa başlamıştır ve hala devam etmektedir. Yüksek lisans tezini, lisans hayatı boyunca da ilgisini çok çeken, Jane Austen üzerine yazmaktadır. 2017 yılında aldığı CELTA (Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages) belgesi ile eğitim sektörüne giriş yapmıştır. Medipol Üniversitesi kadrosuna katılmadan önce Nişantaşı Üniversitesi’nde okutmanlık görevi yapmış ve Şubat 2018’de Medipol Üniversitesi’nde çalışmaya başlamıştır.


İldeniz Keskinkaya |

İldeniz Keskinkaya lisans eğitimini İstanbul üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünde tamamlamıştır. İngilizce Öğretmenliği Sertifikasını Yıldız Teknik Üniversitesinden almış olup yine aynı üniversitede Eğitim Yönetimi Ve Denetimi yüksek lisansı yapmıştır. Daha önce çeşitli kolejlerde ve İBB mesleki eğitim kurslarında hem İngilizce Öğretmeni hem de dış ilişkiler uzmanı olarak çalışmıştır. 2016 yılı itibariyle Medipol Üniversitesinde çalışmaya başlamıştır.


Kaanhan Argüt |

Kaanhan Argüt, 2016 yılından beri İstanbul Medipol Üniversitesi’nde okutman olarak görev yapmaktadır. 2014 yılında Bahçeşehir Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı Bölümünden mezun oldu. 2015 yılında uluslararası Cambridge Celta yeterliliğini almıştır. İngilizce İşletme konusunda yüksek lisans eğitimi çalışmalarına devam etmektedir.


Kenan Bodur |

Kenan Bodur 1992 yılında 9 Eylül Üniversitesi, Buca Eğitim Fakültesi, İngilizce Öğretmenliği Bölümünden mezun oldu. Mezuniyetinden itibaren farklı Dil Kurslarında İngilizce Öğretmeni, Eğitim Bilgi Teknolojileri firmalarında Eğitim Danışmanı, Üniversitelerin Hazırlık Programlarında Okutman olarak çalışmıştır.2014 yılından itibaren İstanbul Medipol Üniversitesi, Dil Okulunda çalışmaktadır.


Matanat Mammadova |

Matanat Mammadova üniversite eğitimini Azerbaycan Diller Üniversitesi’nin İngilizce öğretmenliği bölümünde 2010-2014 yılları arasında almıştır. Üniversitede eğitimine devam ederken ve sonrasında da çeşitli dil okullarında Genel İngilizce ve IELTS dersi vermiş, sonra Cambridge Üniversitesi tarafından hazırlanan uluslararası CELTA eğitimini almak için 2016 yılında Londra’ya gitmiş ve Stafford House London’da eğitimini tamamlamıştır. Daha sonra Çekiya’nın başkenti Prag’da yaşamış ve öğretmenlik yaptıktan sonra 2017 yılında İstanbul’a yerleşmiş ve iyi tanınan dil okullarından birinde Genel İngilizce ve IELTS dersleri vermiştir.


Mehlika Şeyda Ör |

Mehlika Şeyda Ör ilkokul, ortaokul ve lise eğitimini İsviçre’de Almanca, Fransızca ve İngilizce dillerini içeren çokdilli bir eğitim sisteminde tamamladı. Türkiye’ye döndüğünde lisans derecesini İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünden aldı. Kendisi aynı üniversitede Çift Anadal bölümü olan Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümüne devam etmektedir. Akademik ilgi alanları psikolojik eleştiri, karşılaştırmalı edebiyat, edebiyatta çokdillilik ve kültürlerarası iletişimdir. Mehlika Şeyda Ör 2016 senesinden itibaren İstanbul Medipol Üniversitesi’nde çalışmaktadır.


Mehmet Polat Tacar

Mehmet Polat Tacar |

Mehmet Polat Tacar lisans derecesini Trakya Universitesi ’nde İngilizce Ögretmenliği bölümünde tamamladı. Bir çok okulda müdür,eğitim direktörü, İngilizce Öğretmeni ve okutman olarak çalıştı. 2014 yılından beri Istanbul Medipol Universitesi’nde çalışmaktadır.


Mehmet Saylık |

Mehmet Saylık, lisans eğitimini Marmara Üniversitesi İngilz Dili ve Eğitimi Bölümünde tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, İstanbul Bilim Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi ve Galatasaray Üniversitesi’nde İngilizce Okutmanı ve Öğretim Görevlisi olarak çeşitli düzeylerde dersler vermiş ve akademik ve iadari koordinatörlük görevlerinin yanısıra Sınav ve Materyal Ofislerinde görevler almıştır. Galatasaray Üniversitesinden emekli olduktan sonra 2016 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi’nde Mesleki İngilizce dersleri vermeye başlamıştır. 2017-2018 Akademik yılından itibaren İstanbul Medipol Üniversitesi Uzaktan Eğitim Programlarında (UZEM) Tıp ve Diş Hekimliği Fakültelerinin Akademik İletişim Becerileri derslerini çevirimiçi (online) olarak vermektedir aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünde 3. sınıf öğrencisidir.


Merve Cengizhan |

Merve Cengizhan, lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünde tamamlamıştır. İngiltere’de bir dil eğitim kurumunda staj yaptıktan sonra yüksek lisansını Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde yine aynı bölümde yapmaya başlamıştır. Daha önce bir dil kursunda çeşitli seviyelerde ders veren Merve Cengizhan, 2018 yılında kurumumuzda çalışmaya başlamıştır.


Merve Erek |

Merve Erek, 2004 yılında Tarsus Amerikan Koleji’nden mezun olduktan sonra 2008 yılında Yeditepe Üniversitesi Çeviri Bilimi bölümünü tamamladı. University of California Los Angeles’a T.V yapımcılığı ile ilgili sertifika almaya gitmeden önce CNBC-e dergisinde editör yardımcısı olarak çalıştı. 2009 yılında Yeditepe Üniversitesi’nde İngilizce öğretmenliği pedagojik formasyonunu tamamlayıp dil okullarında öğretmenliğe başladı. 2012 yılında ITI Istanbul’da CELTA sertifikasını aldıktan sonra 3 sene boyunca özel bir ilkokulda öğretmenlik yaptı. 2015 senesinden itibaren Üsküdar Üniversitesi ve Kemerburgaz Üniversitesi’nde okutman ve koordinatör olarak görev aldı. Bahçeşehir Üniversitesi’nde İngiliz Dili Eğitimi bölümünde yüksek lisans çalışmalarına halen devam etmektedir.


Merve Oflaz |

Merve Oflaz lisansını 1998’de Marmara Üniversitesi’nde İngilizce Eğitimi alanında tamamlamıştır. Bu tarih itibariyle öğretmenlik, eğitim danışmanlığı, materyal geliştirme uzmanlığı, eğitim alanında blog yazarlığı, öğretmen eğitmenliği, bölüm başkanlığı, öğrenme ve öğretme danışmanlığı, eğitim yöneticiliği, ve uluslararası sınavlar müdürlüğü gibi görevler ile İngilizce eğitiminde yer almıştır. 2008 yılında tam burslu olarak Yeditepe Üniversitesi İngiliz Dili Eğitimi Yüksek Lisans Programı’nı tamamlamıştır. 2019 yılında Yeditepe Üniversitesi Eğitim Programları ve Öğretim Yüksek Lisans Programı’ndan onur derecesiyle mezun olmuştur. ICELT Sertifikası’na (In-service Certificate in English Language Teaching) sahiptir. Türkiye ve yurt dışında konferanslarda bir çok sunum yapmış ve seminerler vermiştir. Türkiye’nin bir çok ilinde okullara öğretmen ve veli eğitimleri için konuşmacı olarak davet edilmiştir. Uluslararası yayımcılar ve kurumlar için ders kitapları ve eğitim alanında kullanılan teknolojik ürünleri değerlendirmiş ve geri bildirimler vermiştir. Ders etkinliği oluşturma, sunum yapma, çocuk oyunları yönetme ve blog yazma çalışmalarında ödüller almıştır. Şu anda Yeditepe Üniversitesi Eğitim Programları ve Öğretim Doktora Programı’nda öğrencidir. İlgi alanları arasında öğrenme tercihleri, eğitimde teknoloji entegrasyonu ve kültürlerarası farkındalık yer almaktadır.


Murat Kaya |

Murat KAYA, 1971 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 19 Mayıs Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, İngilizce Öğretmenliği bölümünden 1996 yılında mezun olmuştur. Çeşitli dil okullarında Genel İngilizce, İş İngilizcesi, YDS ve TOEFL Sınavına Hazırlık dersleri vermiştir. 2004-2012 yılları arasında bir yabancı dil okulunun şube müdürlüğünü yapmıştır. Daha sonra farklı kolejlerde İngilizce Öğretmenliği yapmıştır. 2017 yılı itibarı ile İstanbul Medipol Üniversitesinde okutman olarak çalışmaya başlamıştır.


M. Mustafa Kaya | 

M. Mustafa Kaya Marmara Üniversitesi İngiliz Dili Eğitimi Bölümü 1996 yılı mezunudur. Bu tarihten itibaren üniversitede okutmanlık yapmaya başladığı 2013 yılına kadar çeşitli eğitim kademelerinde İngilizce Öğretmenliği yapmıştır. 2015-2016 akademik yılında İstanbul Medipol Üniversitesi öğretim kadrosuna dahil olmuştur. Sosyoloji alanında Yüksek Lisans çalışmalarını sürdürmektedir.


Muhammed Arıkan |

Muhammed Arıkan eğitim hayatına İngiltere’de başladı. Türkiye’ye geldiğinde Atatürk Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünde eğitimine devam etti ve 2010 yılında mezun oldu. Kendisi Pedagojik Formasyon belgesine ve Pearson CPD Eğitim sertifikasına sahiptir. Pearson ve Oxford online sistemlerinde iki yıl Admin tecrübesi mevcuttur. Ayrıca simultane çeviri de yapmaktadır. Medipol Üniversitesine gelmeden önce ise Nişantaşı Üniversitesinde Hazırlık biriminde Grammar, Reading, Writing ve Speaking dersleri vermekteydi. Ayrıca, Hazırlık biriminin koordinatörlüğünü ve de Online sistem adminliğini yapıyordu. İngilizce eğitmeni olmanın yanı sıra birçok alanda da aktiftir. Bunların bazıları: Yazılım, astronomi, dalgıçlık, dağcılık ve çizimdir. Ayrıca kendisi hayvan sever birisi olup her fırsatta hayvanlara faydalı aktivelerde de gönüllü olmaktadır.


Mustafa Büyükbucaklı |

Mustafa Büyükbucaklı, lisans derecesini Dokuz Eylül Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı Bölümünde 2011 yılında tamamladıktan sonra Pedagojik Formasyon Eğitimini yine aynı üniversitenin İngilizce Öğretmenliği Bölümünde bitirdi. Mezuniyetinin ardından eğitim stajı için Rusya’da bulundu. Medipol Üniversitesi’nde çalışmaya başlamadan önce, çeşitli kurumsal firmalarda eğitimler verdi ve Biruni Üniversitesi’nde okutman olarak görev aldı. Cambridge Üniversitesi CELTA sertifikasına sahiptir.


Neziha Cakir

Neziha Çakır |

Neziha Çakır, lisans derecesini Gazi Üniversitesi’nde İngilizce Öğretmenliği üzerine tamamladı. İstanbul Medipol Üniversitesi’ne katılmadan önce Bezmialem Üniversitesi’ nde  okutman olarak çalıştı. 2015 yılından beri İstanbul Medipol Universitesi’nde okutman olarak çalışmaktadır .


Onur Başdinç |

Onur Başdinç 2008 yılında Anadolu Üniversitesi, İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun olmuştur. İstanbul Medipol Üniversitesi hazırlık dil okulu ekibine katılmadan önce, 9 yıl boyunca MEB’e bağlı çeşitli okullarda İngilizce Öğretmeni ve İngilizce Bölüm Başkanı olarak görev almıştır. Onur Başdinç, Eylül 2017’den beri İstanbul Medipol Üniversitesi’nde İngilizce okutmanı olarak çalışmaktadır.


Onur Polat |

Onur POLAT, lisans eğitimini Mersin Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi, İngiliz Dil Bilimi bölümünden 2010 yılında mezun olarak tamamlamıştır. Burada Mersin Üniversitesi’nin Türkiyede ilk olarak yaptığı Türkiye Türkçesi’nin Yazın Dili Derlemi oluşum aşamasında görev almıştır. Okuduğu sırada Forensic Linguistics alanında çeşitli çalışmalarda bulunduktan sonra, iş hayatına İatanbul’da Cognitive Learning esaslı çalışan bir firmada bilişsel metodlar ile İngilizce öğreterek başlamış ve aynı zamanda bu firmanın eğitim koordinatörlüğü görevini üstlenmiştir. Akademi7 adıyla kendi şirketini açtıktan sonra bu firmada kurumsal anlaşmalar dahilinde birçok kuruluş personeline İngilizce dil hizmeti, mesleki İngilizce, havacılık dil eğitimi, YDS, TOEFL, IELTS gibi alanlardaki eğitimlerin yanında, yabancılara yönelik Türkçe Dil eğitimleri düzenlemiştir. Son olarak, 2016 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi bünyesinde fakülteler tabanlı genel İngilizce ve mesleki İngilizce okutmanlığı görevini üstlenmiştir.


Özlem Biçici |

Özlem Biçici 2004 yılında Başkent Üniversitesi’nde başladığı lisansını Selçuk Üniversitesi’nde İngilizce Öğretmenliği alanında tamamlamış olup 2008 yılında mezun olmuştur. Mezun olduktan sonra üniversitelerde öğretim görevlisi olarak çalışmıştır. 2010-
2014 yılları arasında Afyon Kocatepe Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak çalışmıştır. Aynı üniversitede Eğitim Bilimleri Anabilim Dalı Eğitim Programları ve Öğretim alanında yüksek lisansını tamamlamıştır. İstanbul Aydın Üniversitesi ve Beykoz Üniversitesi’nde de öğretim görevlisi olarak çalışmıştır. Ayrıca çeşitli dil okulları ve kolejlerde de Genel İngilizce, İş İngilizcesi dersleri vermiştir. Bilgisayar, diksiyon ve dil öğretimi ile ilgili
sertifikaları vardır. TOEFL sertifikası vardır ve TOEFL sınavına hazırlık dersleri vermiştir. 2019-2020 akademik yılında Medipol Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır.


Özlem İlyas |

Özlem İlyas lisans öğrenimini 2013 yılında Boğaziçi Üniversitesi Çeviribilim bölümünde tamamladı. Bir süre serbest çevirmen olarak çalıştı; muhtelif yayınevleri için sosyal bilim alanlarından kitaplar çevirdi. İstanbul Medipol Üniversitesi bünyesine katılmadan evvel bir vakıf üniversitesi bünyesinde iki yıl okutman olarak görev yaptı. Halen Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji bölümünde yüksek lisans çalışmalarına devam etmektedir.


Özlem Uzun |

Özlem Uzun lisans eğitimini İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde tamamlamıştır. 2013 yılında Docklands Akademi, Londra’da 4 ay süreyle değişim öğrencisi olarak bulunmuş ve aynı zamanda belirli sınıflarda İngilizce dersi vermiştir. Mezuniyetinin ardından, MEB’e bağlı bir okulda kısa süreli İngilizce Öğretmenliği ve Türkçe’den İngilizce’ye kitap çevirmenliği yapmıştır. Sonrasında, İstanbul Medipol Üniversitesi / Uluslararası Ofis-Erasmus Koordinatörlüğü görevinde yer almakla beraber eş zamanlı Sağlık Bilimleri Fakültesi’nde okutman olarak çalışmıştır. Özlem Uzun Eylül 2017 itibariyle İstanbul Medipol Üniversitesi – Dil Okulu’nda okutman olarak görevine devam etmektedir.
İlgi alanları: Post-Kolonyal Edebiyat, Psikanalitik Edebiyat Kuramı ve Postmodernizm üzerinedir.


Pelin Ayten Yaz Güneş |

Pelin Ayten Yaz Güneş, ÖSYM bursu kazanarak Bahçeşehir Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı’nı yüksek onur derecesiyle bitirdi; ayrıca Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünde yandalını tamamladı. Öğrenci değişim programına katılarak Amerika, New York, Syracuse Üniversitesi’nde Afrika-Amerika Çalışmaları bölümünü başarıyla tamamladı. Bahçeşehir Üniversitesi İngilizce İşletme (MBA) yüksek lisansından mezun oldu .Yedi yıldan beri farklı üniversitelerde İngilizce dersleri vermektedir ve Medipol Üniversitesinde beş yıldır çalışmaktadır. ITI’dan CELTA (Yetişkinlere İngilizce Öğretimi Sertifikası) sertifikası bulunmaktadır.


Pınar Zırhlı |

Pınar Zırhlı, 2016 yılında Marmara Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun olmuştur. Marmara Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu’nda iki yıl çalışmıştır. 2018 yılında Medipol Üniversitesi Dil Okulu bünyesinde katılmıştır. 2018 yılından itibaren Bahçeşehir Üniversitesi’nde İngiliz Dili Eğitimi üzerine yüksek lisans yapmaya başlamıştır.


Refika Çimen |

Refika Çimen 2014 yılında Boğaziçi Üniversitesi Çeviribilim Bölümünden yüksek onur derecesiyle mezun olmuştur. Erasmus programı kapsamında bir dönem boyunca öğrenim gördüğü Lessius University College’da terminoloji yönetimi ve bilgisayar destekli çeviri araçları hakkında eğitim almış ve bu alandaki çeşitli sertifikalara hak kazanmıştır. 2015 yılında Sakarya Üniversitesi Eğitim Fakültesi tarafından sunulan Pedagojik Formasyon Programı’nı tamamlamıştır. Lisans eğitimi ardından uluslararası bir halkla ilişkiler kuruluşunda çevirmen olarak çalışmış ve üniversite yıllarından bu yana medikal, pazarlama, otomotiv ve hukuk gibi pek çok teknik alanda çeviri yapmıştır. 2016 yılında Nişantaşı Üniversitesi’nde İngilizce Hazırlık Biriminde okutman olarak görev almış olan Refika Çimen, 2018 yılının Şubat ayından bu yana Medipol Üniversitesi’nde çalışmaktadır.


Sena Sinarer |

Sena Sinarer Bilkent Üniversitesi Hazırlık Muafiyeti sınavından yeterlilik belgesini alarak, lisans derecesini 2007 ila 2011 yılları arasında İzmir Ekonomi Üniversitesi Mütercim Tercümanlık Bölümünde tamamlamıştır. 2011 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi’nden aldığı Pedagogik Formasyon Sertifikası bulunmaktadır. İstanbul Medipol Üniversitesi’nden önce Manisa Celal Bayar Üniversitesi ve Sürekli Eğitim Merkezlerinde genel ingilizce, akademik ingilizce alanında farklı seviyelerde beş yıl boyunca ingilizce dersleri vermiştir. Ayrıca serbest çevirmen olarak özellikle hukuk, AB metinleri çevirisi, ekonomi metinleri çevirisi alanında çeviri deneyimleri devam etmektedir. 2017 yılından itibaren Çeviribilim alanında yüksek lisans çalışmalarına başlamıştır.


Semanur Saraç |

Semanur Saraç, Boğaziçi Üniversitesi Batı Dilleri ve Edebiyatları bölümü mezunudur. Bitirme tezini Jane Austen’ın Aşk ve Gurur ve Emily Bronte’nin Uğultulu Tepeler romanları üzerinden Kadın Figürlerinin Kutuplaştırılması üzerine yazmıştır. Yüksek lisans derecesini İstanbul Bilgi Üniversitesinde 2015 yılında “2000li yıllarda Değişen Müslüman Kadın Portresi Adına İslami Moda Dergileri ve Görsellik Odaklı Sosyal Medya Ağları Üzerinden Maddi ve Görsel Kültür İnşası” adlı teziyle tamamlamıştır. Ayrıca aynı dönemde Bahçeşehir Üniversitesinden Pedagojik Formasyon sertifikasını almıştır. 2013 yılında yüksek öğretimde okutman olarak çalışmaya başlamıştır. 2016 yılı itibariyle Medipol Üniversitesinde Genel İngilizce ve Mesleki İngilizce dersleri için içerik hazırlayarak okutmanlık görevini devam ettirmektedir.


Sinem Sipahi Aykut |

Sinem Sipahi Aykut, İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden 2006 yılında mezun olmuştur. Aynı üniversitede Pedagojik Formasyon Eğitimi’ni 2007 yılında tamamlamıştır. Bilgi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat Bölümü’nde Yüksek Lisans çalışmasına devam etmektedir. Eylül 2015’ten bu yana İstanbul Medipol Üniversitesi’nde okutman olarak çalışmaktadır. Daha önce çalıştığı yerler: Netron Bilişim Akademisi, Doğa Koleji ve Beykent Üniversitesi.


Şeyma Gezen |

Şeyma Gezen Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünde tamamladı. Ayrıca, aynı üniversitenin Yabancı Dil Olarak Türkçenin Öğretimi sertifikasına sahiptir. İstanbul Medipol Üniversitesinden önce Nişantaşı Üniversitesi İngilizce Hazırlık Okulu’nda İngilizce okutmanı olarak çalışmıştır. Şeyma Gezen, 2016 yılından itibaren İstanbul Medipol Üniversitesinde okutman olarak görev almaktadır.


Taner Akbaş |

Taner Akbaş Ankara Üniversitesi’nde Fransız Dili ve Edebiyatı eğitimi aldıktan sonra İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi’nde İngiliz Dili ve Edebiyatı eğitimi almıştır. Yüksek lisans çalışmalarını İngiliz Edebiyatı bölümünde “19. yy İngiliz Gezi Edebiyatı ve Dış Politikası” çerçevesinde devam ettirmektedir. İngilizce eğitimi konusunda CELTA (Cambridge Üniversitesi İngilizce Dil Eğitimciliği Sertifikası) belgesine sahip olan okutman Taner Akbaş 2014 yılından bu yana üniversite seviyesinde Genel İngilizce, Sınav İngilizcesi ve Mesleki İngilizce ihtiyaçlarına yönelik dersler vermekte ve ders içerikleri hazırlamaktadır.


Tuba Şenel İnce |

Tuba ŞENEL İNCE, Kadir Has Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünde başladığı üniversite hayatına TOBB Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünde devam etti ve lisans derecesini bitirdi. Üniversite öğrencisi olduğu sıralarda TOBB ETÜ Yabancı Diller Birimi’nde staj eğitimlerini tamamladı. Gaziantep Üniversitesi Eğitim Fakültesinde Pedagojik Formasyon Sertifikası aldıktan sonra Akademik kariyerine Nişantaşı Üniversitesi’nde yabancı diller yüksekokulunda başladı. Daha sonra Üsküdar Üniversitesinde kariyerine devam etti. Çeşitli kurumsal firma deneyimlerinden sonra 2018 yılı itibariyle İstanbul Medipol Üniversitesi’nde Genel İngilizce ve Mesleki İngilizce dersleri için İngilizce Okutmanı olarak göreve başlamıştır. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Kurumsal İletişim Bölümünde ve İstanbul Aydın Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümlerinde Yüksek Lisans dereceleri vardır.


Tuğba Begüm Abalı |

Tuğba Begüm Abalı, Orta Doğu Teknik Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü’nden 2014 yılında Yüksek Şeref öğrencisi olarak mezun olmuş ve mezuniyet öncesinde 2012-2013 yıllarında Comenius Dil Asistanlığı Değişim Programıyla İtalya’da 1 sene Dil Asistanlığı yapmıştır. Halen Orta Doğu Teknik Üniversitesi Curriculum & Instruction alanında Yüksek Lisansı devam etmektedir. Üniversite yıllarında birçok Avrupa Birliği projelerinde aktif olarak görev almış ve Avrupa’nın birçok ülkesi için proje yazmış ve katılmıştır. İngilizcenin yanı sıra,  ileri derecede İtalyanca ve orta seviye İspanyolca ve Almanca konuşmaktadır. Eylül 2015 ten beri Medipol Üniversitesi’nde okutman olarak görev almaktadır. Öncesinde Ankara Türk Hava Kurumu Üniversitesi ve Bahçeşehir Üniversitesi’nde çalışmıştır.


Tuğba Kaya |

Tuğba Kaya lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünde tamamlamıştır. İstanbul Medipol Üniversitesi’ne katılmadan önce İngilizce tercüman olarak birçok fuar ve organizasyonda görev almıştır ve de çeşitli dil okullarında İngilizce öğretmenliği yapmıştır. Eylül 2017’den bu yana İstanbul Medipol Üniversitesi’nde İngilizce okutmanı olarak çalışmaktadır.


Tugce Sarrac

Tuğçe Sarraç

Tuğçe Sarraç lisans derecesini Ankara Üniversitesi’nde İngiliz Dili ve Edebiyatı üzerine tamamladı. Yıldız Teknik Üniversitesi’nden İngilizce Öğretmenliği Sertifikası’nın (Pedagojik Formasyon) yanı sıra Hunter College City University of New York’tan, Teacher Development Interactive, The International TEFL Corporation’dan Teaching Business English ve TESOL Sertifikaları bulunmaktadır. İstanbul Medipol Üniversitesi’ne katılmadan önce İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi’nde okutman olarak öncesinde de English Time Dil Kursu’nda İngilizce öğretmeni olarak çalışmıştır.


Utku Gürel |

Utku Gürel yüksek lisans derecesini İstanbul Üniversitesi – İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünde 2010 yılında tamamladı. CELTA sertifkasını ITI bünyesinde 2014 yılında aldı. Çeşitli dil okulları ve yüksek öğretim kurumlarında çalıştıktan sonra 2017 yılından itibaren Medipol Üniversitesi’nde çalışmaktadır.


Vildan Rabia Uzun |

Vildan Rabia Uzun Marmara Üniversite İngilizce Öğretmenliği Bölümünden mezun oldu. İş hayatında ilk tecrübesine bir lisede başladı. Daha sonra da ISMEK’te görev aldı. Medipol Üniversitesinde göreve başlamadan önce ise Nişantaşı Üniversitesinde İngilizce Hazırlık Bölümünde çalıştı. Verdiği İngilizce derslerinin yanı sıra Nişantaşı Üniversitesinde birim koordinatörlüğü ve Pearson MyEnglishLab online adminliği yaptı. Ayrıca burada bulunduğu süre içinde PEARSON CPD eğitim sertifikası da aldı. İngilizcenin yanı sıra ilgi alanlarının bazıları; yazılım, kayak, tiyatro, paten ve psikolojidir. Bunların dışında hayvan sever birisi olarak hayvanların yararına olan her türlü yardım faaliyetlerinde de gönüllü olmaktadır.


Yusuf Buhurcu |

Yusuf Buhurcu, 2015 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünden mezun olmuştur. 2017 yılında İstanbul Medeniyet Üniversitesi Felsefe bölümünden “Çağdaş Batı Felsefesinde Komşuluk Kavramı” adlı teziyle yüksek lisans derecesini almıştır. Halen aynı üniversitede Sistematik Felsefe ve Felsefe Tarihi alanında doktora yapmaktadır. 2018 yılında İzmir International House kurumundan CELTA belgesi almıştır. 2019 yılında Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi’nde okutman olarak çalışmıştır. Eylül 2019 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi’nde çalışmaya başlamıştır.


Zekiye Seis |

Zekiye SEİS, Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Lisans programını 2005 yılında tamamladı.2006 yılında Ankara Üniversitesi TÖMER Trabzon şubesinde İngilizce okutmanı olarak görev aldı.2008 yılında tayinle Ankara Üniversitesi TÖMER İstanbul şubesinde görevine devam etti. Yaklaşık 8 yıl boyunca hem İngilizce Okutmanlığı , İngilizce Bölüm Başkanlığı ve İngilizce ve Yabancı Diller Birimi Bölüm Başkanlığı görevini yürüttükten sonra 2016 Kasım ayında Ankara Üniversitesi TÖMER Bursa şubesine İngilizce okutmanı olarak atandı.2017 Eylül ayına kadar bu şubede çalıştı. 2017 Eylül ayından itibaren Medipol Üniversitesinde çalışmaya başlamıştır. CELTA(Cambridge onaylı İngilizce Öğretmenlik sertifikası)bulunmaktadır. Genel Amaçlı İngilizce, Konuşma sınıfları, Özel amaçlı sınıflarda dersler vermiştir Ayrıca yeminli tercümanlık belgesine sahiptir.


Zeynep Keyif

Zeynep Keyif |

Zeynep Keyif, Hacettepe Üniversitesi, İngiliz Dilbilimi Bölümü’nden 2007 yılında mezun olmuştur. Pedagojik Formasyon Eğitimi’ni yine Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde 2007 yılında, Cambridge ICELT Eğitim Programı’nı ise 2014 yılında tamamlamıştır. Eylül 2015’ten beri İstanbul Medipol Universitesi’nde okutman olarak çalışmaktadır. Daha önce çalıştığı yerler: Bahçeşehir Üniversitesi ve Gazi Üniversitesi.

Print Friendly, PDF & Email

Comments are closed.