Yönetim Kadrosu

Medipol Üniversitesi İngilizce Dil okulu Yönetim Kadrosu

Yabancı Diller Genel Koordinatörü

Murat CulduzMurat Culduz

Murat Culduz, Çukurova Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünde iki yıl eğitim gördükten sonra, Ege Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümüne geçiş yaptı ve buradan 1997’de mezun oldu. Ankara Üniversitesi’nde özel amaçlı sınıflarda 2 yıl çalıştı. Personel Asteğmen olarak 1999 yılında İstanbul’a geldi. Askerlik görevini tamamladıktan sonra 9 yıl boyunca özel bir kolejin Hazırlık Sınıfı’nda İngilizce Öğretmenliği yaptı. 2009 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi’nde çalışmaya başladı. Burada bir yıl görev yaptıktan sonra 2010 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Hazırlık Bölümü’nün kuruculuğunu üstlendi. 2014 yılında Namık Kemal Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünde yüksek lisansını tamamlayan Murat Culduz, 2015’den beri Bahçeşehir Üniversitesi Eğitim Teknolojileri bölümünde doktora çalışmalarına devam etmektedir. Murat Culduz 2019-2020 Eğitim Öğretim yılında Fulbright SIR ( Scholar In Residence ) olarak Tennessee State University IEC ( Intensive English Center ) ve Language and Literature bölümlerinde dersler vermiş 2020-2021 Eğitim Öğretim yılı itibari ile eski görevine dönmüş olup , halen İstanbul Medipol Üniversitesi’ndeki görevine Yabancı Diller Genel Koordinatörü ve Dil Okulu Direktörü olarak devam etmektedir.


Yabancı Diller Genel Koordinatör Yardımcıları

Murat SahinMurat Şahin

Murat Şahin, lisans derecesini Ege Üniversitesi Amerikan Kültür ve Edebiyatı bölümünde tamamlamıştır. Yüksek lisans derecesini İstanbul Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde yapmıştır. Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Çeviri ve Kültürel çalışmalar programında halen doktora yapmaktadır. Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesinde İngilizce Öğretmenliği Pedagojik Formasyon Sertifikasının yanı sıra Pearson işbirliğinde Hunter Koleji First TEFL sertifikasını almıştır. Öğretmen eğitmenliği yetkinliğini Londra’da eğitimini alıp başarıyla tamamladığı bir Öğretmen Eğitmeni programıyla konsolide etmiştir. İstanbul Medipol Üniversitesinin bir üyesi olmadan önce Yıldız Teknik Üniversitesi Yabancı Diller Bölümünde, Galatasaray Üniversitesi (Sürekli Eğitim Merkezi) ve bazı Dil Okullarında görev almıştır. 2010 yılında İstanbul Medipol Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak çalışmaya başlamış ve Genel Koordinatör Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir. 


Recep Murat Nurlu

R. Murat Nurlu 1998 yılında Ege Üniversitesi Yabancı Diller Yüksek okulunda İngilizce öğretmeye başlayıncaya dek gıda endüstrisinde ticari kariyerini sürdürdü. Yüksek okulda değişik pozisyonlarda görevler aldıktan sonra Yabancı Diller yüksek okulu Müdür Yardımcısı görevindeyken emekli oldu. Daha sonra Oxford Üniversitesi Yayın Departmanı İngilizce ders kitapları Editör kadrosunda Türkiye Editörü olarak üç yıl çalıştı. Görevi süresince beş bölgesel (Türkiye) İngilizce ders kitabına katkılarda bulundu. 2016 güz dönemi başından beri İstanbul Medipol Üniversitesi Dil okulunda çalışmakta olan Murat Nurlu Dil Okulu Uluslararası Akreditasyon ve Kalite süreçlerini yürüttü. 2017 yılından bugüne Istanbul Medipol Üniversitesi Dil Okulu Genel Koordinatör Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.


Selcuk BayramSelçuk BayramBilgi İşlem ve Planlama Grup Sorumlusu
[email protected]

Selçuk Bayram, lisans derecesini Trakya Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği üzerine tamamladı. İstanbul Aydın Üniversitesi’nde İngiliz Dili ve Edebiyatı üzerine yüksek lisansını tamamladı. İstanbul Medipol Üniversitesi’ne katılmadan önce İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Okutman olarak çalışmasının yanı sıra, Planlama Birimi Koordinatörlüğü ve TOEFL-IBT Test Merkezi Yöneticiliği yapmıştır. Ayrıca Galatasaray Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Yabancı Dil kurslarında farklı seviyelerde genel İngilizceve Toefl-IBT hazırlık dersleri vermiştir. Selçuk Bayram 2015 yılından beri İstanbul Medipol Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır. 


Bilgi İşlem Uzmanları

Fatih Bayrakçıl
[email protected]

Fatih Bayrakçıl lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Çeviribilim Bölümü’nde tamamladıktan sonra bir yıl sözlü ve yazılı çevirmenlik yaptı. Tıp, hukuk, otomotiv gibi birçok alanda teknik çeviri yapmanın yanı sıra Herman Melville’in yazdığı Billy Budd isimli eseri Türkçeye çevirdi. 2016 öğretim görevlisi olarak çalışmaya başladı ve 2018’de CELTA (Yetişkinlere İngilizce Öğretmenliği Sertifikası) aldı. Yıldız Teknik Üniversitesi’nde İnsan ve Toplum Bilimleri Bölümünde yüksek lisansını 2019’da tamamladı. 2017-2018 akademik yılının başında çalışmaya başladığı Medipol Üniversitesi’ndeki görevine 2019-2020 akademik yılı itibariyle bilgi teknolojileri uzman yardımcısı olarak devam etmektedir.


Onur Polat
[email protected]

Onur POLAT, lisans eğitimini Mersin Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi, İngiliz Dil Bilimi bölümünden 2010 yılında mezun olarak tamamlamıştır. Burada Mersin Üniversitesi’nin Türkiyede ilk olarak yaptığı Türkiye Türkçesi’nin Yazın Dili Derlemi oluşum aşamasında görev almıştır. Okuduğu sırada Forensic Linguistics alanında çeşitli çalışmalarda bulunduktan sonra, iş hayatına İatanbul’da Cognitive Learning esaslı çalışan bir firmada bilişsel metodlar ile İngilizce öğreterek başlamış ve aynı zamanda bu firmanın eğitim koordinatörlüğü görevini üstlenmiştir. Akademi7 adıyla kendi şirketini açtıktan sonra bu firmada kurumsal anlaşmalar dahilinde birçok kuruluş personeline İngilizce dil hizmeti, mesleki İngilizce, havacılık dil eğitimi, YDS, TOEFL, IELTS gibi alanlardaki eğitimlerin yanında, yabancılara yönelik Türkçe Dil eğitimleri düzenlemiştir. Son olarak, 2016 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi bünyesinde fakülteler tabanlı genel İngilizce ve mesleki İngilizce okutmanlığı ve ders içeriği hazırlama görevlerini üstlenmiştir. Gamze Uçak
[email protected]

Gamze Uçak lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünde 2014 yılında tamamladı. Yüksek lisansını aynı üniversitede Eğitim Teknolojisi bölümünde 2019 yılında tamamladı. Tezi için deneysel bir araç tasarlamış ve bu araçla sunulan strateji eğitiminin İngilizce öğrenenlerin okuduğunu anlama, katılım ve üstbilişsel farkındalıkları üzerindeki etkisini incelemiştir. 2021 yılında aynı üniversitede Öğrenme Bilimleri bölümünde doktoraya başlamıştır ve ders dönemindedir. 2020 yılından beri Eskişehir Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesinde Web Tasarımı ve Kodlama bölümüne ve Arizona State Üniversitesi online TESOL sertifika programına devam etmektedir. 2017 yılında Medipol Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamadan önce bir dil okulunda ve İstanbul Aydın Üniversitesi’nde çalışmıştır.


Ezgi Köse
[email protected]

Ezgi Köse lisans derecesini İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünün ardından İstanbul Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği üzerine tamamladı. Yüksek lisans derecesini ise Bahçeşehir Üniversitesi’nde İngilizce Öğretmenliği’nde Dil Öğretiminde Gamification ve FRP kullanımı üzerine yapmaktadır. Daha önce Aydın Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak çalışan Ezgi Köse, 2018 yılında Medipol Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır.


Birim Sorumluları

_mg_3073Emrah Gültekin – Birim Sorumlusu (MED)
[email protected]

Emrah Gültekin, lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünde, yüksek lisans eğitimini ise Maltepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünde tamamlamıştır. Lisans eğitimi devam ederken çeşitli Avrupa Birliği projeleri bünyesinde uluslararası öğrenciler ile ortak çalışmalarda bulunmuştur. 2013-2016 yılları arasında İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi İngilizce Hazırlık Birimi’nde okutman, koordinatör ve Sürekli Eğitim Merkezi müdür yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur. 2016 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Dil Okulu’nda öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. 2017 yılından itibaren İstanbul Medipol Üniversitesi Dil Okulu’nda birim sorumlusu olarak görevine yapmaktadır. ITI (International Training Institute) İstanbul bünyesinde Delta Birinci Modül çalışmalarına devam etmektedir.


_MG_0245

Fatma Altınöz – Birim Sorumlusu (ENARC)
[email protected]

Fatma Altınöz, lisans derecesini 2006 yılında Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünde tamamladı. Aynı üniversitede 2005-2006 yıllarında pedagojik formasyon programına katılarak sertifika aldı.  Mezuniyet sonrasında MEB’e bağlı çeşitli okullarda üç yıl boyunca çalıştıktan sonra YDS Academy Dil Okulu’nda Genel İngilizce ve sınav grubunda İngilizce öğretmeni olarak altı yıl çalıştı. Şu anda İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Kültürel İncelemeler alanında yüksek lisans programına devam etmektedir. Ayrıca 2017 yılında IT-Istanbul kurumundan CELTA sertifikası almıştır. Fatma Altınöz, Eylül 2015’ten bu yana İstanbul Medipol Üniversitesi’nde öğretim görevlisi, 2018’den buy ana da ENA Birim Sorumlusu olarak çalışmaktadır.


Serap Özmen – Birim Sorumlusu (APT)
[email protected]

Serap Özmen, lisans eğitimini 2006 yılında K.T.Ü. İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünde tamamlayıp, Çeviribilim alanındaki yüksek lisans eğitimine İstanbul Okan Üniversitesi’nde devam etmektedir. Mezuniyetinin ardından, yedi yıl kadar, uluslararası bir firmada ithalat elemanı/dış ilişkiler sorumlusu, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ile Adalet Bakanlığı bünyelerinde yürütülen iki Avrupa Birliği projesinde Proje Asistanı, Proje Yöneticisi, Ardıl Çevirmen ve İngilizce Öğretmeni görevlerini yürüttükten sonra, 2013 yılı itibariyle üniversitelerde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başladı. İstanbul Aydın Üniversitesi Hazırlık Programı’nda üç yıl okutmanlık yapan Özmen, İstanbul Medipol Ünversitesi’nde 2016 yılından beri öğretim görevlisi, 2018 yılından bu yana ise Hazırlık Anestezi/Fizyoterapi/Hemşirelik birim sorumlusu olarak çalışmaktadır. 


İldeniz Keskinkaya – Birim Sorumlusu (LAW)
[email protected]

İldeniz Keskinkaya lisans eğitimini İstanbul üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünde tamamlamıştır. İngilizce Öğretmenliği Sertifikasını Yıldız Teknik Üniversitesinden almış olup yine aynı üniversitede Eğitim Yönetimi Ve Denetimi yüksek lisansı yapmıştır. İkinci yüksek lisans eğitimini Medipol Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri bölümünde yapmaktadır. Daha önce çeşitli kolejlerde ve İBB mesleki eğitim kurslarında hem İngilizce Öğretmeni hem de dış ilişkiler uzmanı olarak çalışmıştır. 2016 yılı itibariyle Medipol Üniversitesinde çalışmaya başlamıştır.


Sedef Çetin – Birim Sorumlusu (SS)
[email protected]

Sedef Çetin, Lisans Derecesini 2012 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nin İngilizce Öğretmenliği bölümünde tamamlamıştır. 2012-2015 yılları arasında Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde Yabancı Diller Yüksekokulunda okutman olarak çalışmıştır. Aynı zamanda ITI (International Training Institute) bünyesinde ‘Testing’ Sertifikası alarak Anadolu Üniversitesi’nde sınav hazırlama biriminde görev almıştır. 2013 yılında Londra’da International House bünyesinde CELTA (Cambridge onaylı İngilizce Öğretmenlik Sertifikası) belgesini almaya hak kazanmıştır. İstanbul’da ITI bünyesinde DELTA Birinci Modülü başarıyla tamamlamıştır. Yeditepe Üniversitesi’nde İngiliz Dili Eğitimi alanında yüksek lisansını başarıyla tamamlamıştır. 2015 yılından beri İstanbul Medipol Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır. 2017-2018 akademik yılı itibarıyla İMU Dil Okulu’nda Sosyal Bilimler Birim Danışmanı görevini sürdürmektedir. 


Sema BabacanSema Babacan – Birim Sorumlusu (EFT)
[email protected]

Sema Babacan lisans derecesini İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı ve ikinci lisans derecesini Sosyoloji bölümünde tamamladı. İstanbul Üniversitesi’nden İngilizce Öğretmenliği Sertifikasının (Pedagojik Formasyon) yanı sıra ITI’dan (International Training Institute) aldığı CELTA (Certificate in English Language Teaching to Adults) sertifikası da bulunmaktadır. Halen ITI’da DELTA (Diploma in Teaching English to Speakers of Other Languages) programına devam etmektedir ve ilk modülü başarıyla bitirmiştir. İstanbul Medipol Üniversitesi’ne katılmadan önce Haliç Üniversitesi’nde yedi sene boyunca okutman olarak çalışmıştır. 2015 senesinden beri İstanbul Medipol Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır.


Buğra Bal –  Birim Sorumlusu (EDU)
[email protected]

Buğra Bal lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünde tamamlayıp, onur öğrencisi olarak mezun olmuştur. Aynı üniversite ve bölümde yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. İngilizce Öğretmenliği Sertifikasını da İstanbul Üniversitesi’nden almıştır. İstanbul Medipol Üniversitesi’nden önce dil kursunda IELTS, FCE, BULATS dersleri vermiştir ve İngilizce okutmanı olarak çalışmıştır. 


Ferit Acar- Birim Sorumlusu (TH)
[email protected]

Ferit Acar lisans eğitimini Mersin Üniversitesi İngiliz Dilbilimi Bölümü’nde tamamlamıştır. Yüksek lisansını Ankara Üniversitesi’nde Eğitimde Program Geliştirme Bölümünde 2013te tamamlamıştır. İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Çeviribilim bölümünde doktora çalışmalarına devam etmektedir. 2011-2012 akademik yılının başında öğretim görevlisi olarak çalışmaya başladığı İstanbul Medipol Üniversitesi’nde halihazırda ayrıca Birim Sorumlusu görevini de sürdürmektedir. 


Kerem Gecmen

Kerem Geçmen – Uygulamalı İngilizce ve Çevirmenlik Program Başkanı
[email protected]

Kerem Geçmen , lisans derecesini Boğaziçi Üniversitesi’nde İngilizce Mütercim-Tercümanlık üzerine, yüksek lisans derecesini yine Boğaziçi Üniversitesi’nde Felsefe üzerine tamamladı. İstanbul Medipol Üniversitesi’ne katılmadan önce İstanbul Aydın Universitesi’ nde çalışmış, İngilizce Hazırlık Okulu 2. Öğretim Koordinatörlüğü görevini yapmıştır. Kerem Geçmen 2015 yılından beri İstanbul Medipol Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır.


Bölüm Danışmanları

Onur KavakOnur Kavak – Bölüm İngilizcesi Sorumlusu
[email protected]
Onur Kavak KTU Batı Dilleri ve Edebiyatı bölümünden 2004 yılında mezun oldu. 2004-2006 yılları arasında Ankara Üniversitesi TÖMER Trabzon şubesinde İngilizce öğretmeni olarak çalıştı. 2006’dan 2012’ye kadar İstanbul Aydın Üniversitesinde İngilizce okutmanı olarak çalıştı. Bu süre zarfında, 2007 ve 2011 yılları arasında ikinci öğretim koordinatörlüğü yapmış, 2011 yılında ise  Ölçme ve Değerlendirme Birim Sorumlusu olarak atanmıştır. 2008 yılı bahar döneminde ERASMUS değişim program çerçevesinde Polonya’da Lodz Üniversitesinde misafir öğretim görevlisi olarka İngilizce derslerine girmiştir. Birçok resmi belgenin çevrilmesinde aktif rol almış, üniversite tarafından yayımlanan bir hakemli dergide yabancı dil editörlüğü yapmış ve eğitim üzerine yazılan İngilizce bir kitabın Türkçe’ye  çevrilmesinde görev almıştır. 2012 yılında İstanbul Medipol Üniversitesinde göreve  başlayan Onur Kavak, 2014 yılından beri lisans ve önlisans düzeyinde verilen Mesleki ve Genel İngilizce derslerinin koordinatörlüğünü yürütmektedir. Üniversite öğrencilerine yönelik basılan 3 kitabın  yazarlığını ve editörlüğünü yapmıştır. Yeniyüzyıl Üniversitesi, İnigiliz Dili ve Edebiyatı bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir 


Müge Sarı – Bölüm İngilizcesi Uzmanı
[email protected]

Müge Sarı, lisans eğitimini 2006 yılında İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı Bölümü’nde tamamlamıştır. İngilizce Öğretmenlik sertifikasını 2006 yılında Marmara Üniversitesi’nde ve yüksek lisans eğitimini ise İstanbul Aydın Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde tamamlamıştır. Ayrıca, ITTT’den TESOL sertifikası bulunmaktadır. Yedi yıl İstanbul Aydın Üniversitesi’nde İngilizce Öğretim Görevlisi olarak görev yapmış ve bu süre zarfında Sınav Hazırlama ve Değerlendirme biriminde görev almıştır.2015 yılından itibaren İstanbul Medipol Üniversitesi’nde çalışmaktadır ve 2017 yılından itibaren lisans ve önlisans düzeyinde Mesleki ve Genel İngilizce derslerinin birim danışmanlığıyapmaktadır. Ayrıca, üniversite öğrencilerine yönelik hazırlanan üç İngilizce ders kitabının yazarları arasındadır.


Kalite ve Akreditasyon Uzmanı (Yabancı Diller Genel Koordinatörlüğü)

Çiğdem Taşkın Geçmen
[email protected]

Çiğdem Taşkın Geçmen, lisans derecesini Ege Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden, yüksek lisans derecesini ise Çeviribilim Bölümü’nden almıştır. 2012 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi’nden aldığı Pedagojik Formasyon Sertifikası yanı sıra, Amerikan Kültür Derneği’nden aldığı TESOL (Teaching English as a Second Language) Trainer sertifikası da bulunmaktadır. İstanbul Medipol Üniversitesi’nden önce Amerikan Kültür Dil Okulları’nda TOEIC, IELTS, TOEFL ve genel İngilizce dersleri verdi ve daha sonra İstanbul Aydın Üniversitesi’nde çalışmaya başladı. Burada Materyal Hazırlama ve Geliştirme Birimi’nde, Sınav Hazırlama ve Değerlendirme Birimi’nde ve ESP Birimi’nde görev aldı. Adı geçen kurumun akreditasyon sürecinde de aktif bir rol oynamıştır. 2016 yılından bu yana İstanbul Medipol Üniversitesi’nde çalışmaktadır.


Mesleki Gelişim Birimi

Elizabeth Coleman- Mesleki Gelişim Birim Sorumlusu
[email protected]

Elizabeth S. Coleman Birleşik Krallık’ta doğmuş ve eğitimini burada tamamlamıştır. Lisans eğitimini Siyasetbilim ve İktisat alanında tamamlamasının ardından Toplumsal Cinsiyet ve İnsan Hakları alanında Hukuk Master’ı yapmıştır. Yabancı Dil Olarak İngilizce Öğretimi kariyerine Güney Kore’de başlamış ve 2007 ile 2012 yılları arasında Güney Kore’de öğretmenlik yapmıştır. Güney Kore’de öğretmen olarak başladığı kariyerine daha sonra özel bir dil kursunun Yabancı Akademik Müdürü olarak devam etmiştir. 2013’te Istanbul’a taşınmış ve 2016’da Istanbul Medipol Üniversitesi’nde çalışmaya başlamadan önce Beykent ve Kemerburgaz (Altınbaş) Üniversitelerinde çalışmıştır. CELTA sertifikasına sahip olan Elizabeth Coleman, aynı zamanda Sabancı Üniversitesi’nin burs kazanarak katıldığı School of Languages Trainer Education Programme (SLTEP) adlı Eğitici Eğitimi programını başarılı şekilde tamamlamış yetkin bir öğretmen eğiticisidir. Dönüştürücü ve gelişimsel bir araç olarak eğitimin önemine inanan Coleman, sosyal inşalar, toplumsal cinsiyet ve eğitimde azınlıkların temsili konularında araştırmalar yapmaktadır ve bu konularda uluslararası konferanslarda sunumlar yapmıştır.


Hatice Granados Fuquene
[email protected]

Hatice Granados Fuquene, lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi’nde İngilizce Öğretmenliği üzerine tamamladı. 2017 yılında İstanbul International Training Institute kurumundan CELTA (Certificate in English Language Teaching to Adults) sertifikasını almıştır. Hem Sabancı Üniversitesi (SLTEP) hem de Cambridge English programlarından tamamlamış olduğu öğretmen eğitmenliği sertifikaları bulunmaktadır. 2020 yılı itibariyle Bahçeşehir Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü’nde İngiliz Dili Eğitimi anabilim dalında yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Hala Anadolu Üniversitesi Laborant ve Veteriner Sağlık bölümünde önlisans öğrenimine devam etmektedir. İstanbul Medipol Üniversitesi’ne katılmadan önce çeşitli kurumlarda İngilizce Öğretmenliği yapmış ve ayrıca IELTS, TOEFL, YDS dersleri vermiştir2017 yılından bu yana İstanbul Medipol Üniversitesi’nde çalışmakta olup, 2020-2021 akademik yılı itibariyle öğretmen mesleki gelişimi biriminde süpervizör olmuştur. 


Aynur Yılmazer
[email protected]

Aynur Yılmazer, Marmara Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünden 2010 yılında mezun olmuştur. Öğreniminin ikinci yılında Work and Travel programı eşliğinde Amerika’nın Wyoming, Utah ve New York eyaletlerinde bulunmuştur. Mezun olduğu 2010 yılında, Kocaeli Üniversitesi Yabancı Diller Hazırlık Programı dahilinde Güzel Sanatlar Fakültesinde İngilizce dersleri vererek kariyerine başlamıştır. 2011- 2013 yılları arasında University of LondonGoldsmiths College’da Sociolinguistics (Toplum Dilbilim) alanında Yüksek Lisans çalışmalarını tamamlamıştır. 2014 yılı itibariyle, İstanbul Aydın Üniversitesi’nde okutman olarak çalışmış ve aynı üniversitede Study Abroad Unit (Yurtdışı Eğitim Birimi) çalışmalarını sürdürmüştür. Sonrasında ortaokul ve lise seviyelerinde de çalışan Aynur, bu yaş aralığındaki öğrenci grupları ile de deneyim elde ederek, Eylül 2019 yılı itibari ile İstanbul Medipol Üniversitesi Dil Okulu ailesine katılmıştır. Aynur Yılmazer, 2021 yılı itibariyle Medipol Üniversitesinde mesleki gelişimi birimi süpervizörlüğüne başlamış ve bu görevi sürdürmektedir. 


Serkan YAR

Serkan Yar – Sosyal Etkinlik Uzmanı
[email protected]

Serkan Yar, lisans derecesini 2013 yılında Marmara Üniversitesi’nde İngilizce Mütercim Tercümanlık üzerine tamamladı. Yine Marmara Üniversitesi’nden 2015 yılında İngilizce Öğretmenliği Sertifikası (Pedagojik Formasyon) almıştır. 2017 yılında Anadolu Üniversitesi Medya ve İletişim ön lisans programını başarıyla tamamlamıştır. Ayrıca Istanbul Business Management Institute tarafından gerçekleştirilen Dış Ticaret Uzmanlığı eğitimini tamamlamıştır. Şu anda Okan Üniversitesi Çeviribilim programında Yüksek Lisans eğitimine devam etmektedir. İş hayatına çeşitli firmalarda teknik çeviri (medikal, hukuk, reklam) ve ithalat-ihracat asistanlığı yaparak başlayıp sonrasında çeşitli dil okullarında görev yapmıştır. Serkan Yar 2015 yılından beri İstanbul Medipol Üniversitesi’nde Öğretim Görevlisi olarak devam etmektedir. 2018 yılı itibariyle ise görevleri arasına Sosyal Etkinlik Uzmanlığı eklenmiştir. 


Erasmus ve Protokoller Uzmanı

Zühal Aydın
[email protected]

Zühal AYDIN, Lisans derecesini Çanakkale 18 Mart Üniversitesi’nde İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünde tamamlamıştır. Erasmus+ Gençlik Değişim Programı ile, Polonya’da, Pomorska Wyzsza Szkola Humanistyczna Üniversitesi’nde İngilizce Öğretmenliği bölümünde eğitim almıştır. İngiliz Dili ve Edebiyatı alanında Yükseklisansını tamamladıktan sonra, aynı alanda Doktoraya başlamıştır. İngiltere/Cambridge Anglia Ruskin Üniversitesi’nde ve Yunanistan/ Volos Thessaly Üniversitesi’nde İngilizce öğretmenliği bölümü öğrencilerine eğitim vermiştir. İstanbul Medipol Üniversitesi’ne katılmadan önce Sınav Hazırlama-Değerlendirme ve Yurtdışı birimlerinde Koordinatörlük yapmıştır.Yurtdışı biriminde, Avrupa Birliği Erasmus+ öğrenci değişim projeleri ile ilgili farklı ülkeler ile yazışmalar yaparak, öğrenci seçimlerini yapmış ve öğrencileri yurtdışına göndermiştir. Zühal AYDIN 2016 yılından beri İstanbul Medipol Üniversitesi’nde Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır. 2017-2018 akademik yılı itibariyle İstanbul Medipol Üniversitesi Dil Okulunda, Avrupa Birliği Erasmus+ öğrenci değişim projeleri ile öğrencileri yurtdışına göndermekte, Erasmus+ ve Protokoller Birimi danışmanı olarak görevini sürdürmektedir. 

Print Friendly, PDF & Email

Comments are closed.