Yönetim Kadrosu

Medipol_universite_logo-zeminsiz1 Medipol Üniversitesi İngilizce Dil okulu Yönetim Kadrosu

 

Dil Okulu Müdürü

Murat CulduzMurat Culduz

Murat Culduz, Çukurova Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünde iki yıl eğitim gördükten sonra, Ege Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümüne geçiş yaptı ve buradan 1997’de mezun oldu. Ankara Üniversitesi’nde özel amaçlı sınıflarda 2 yıl çalıştı. Personel Asteğmen olarak 1999 yılında İstanbul’a geldi. Askerlik görevini tamamladıktan sonra 9 yıl boyunca özel bir kolejin Hazırlık Sınıfı’nda İngilizce Öğretmenliği yaptı. 2009 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi’nde çalışmaya başladı. Burada bir yıl görev yaptıktan sonra 2010 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Hazırlık Bölümü’nün kuruculuğunu üstlendi. Halen İstanbul Medipol Üniversitesi’ndeki görevine Dil Okulu Direktörü olarak devam etmektedir. 2014 yılında Namık Kemal Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünde yüksek lisansını tamamlayan Murat Culduz, 2015’den beri Bahçeşehir Üniversitesi Eğitim Teknolojileri bölümünde doktora çalışmalarına devam etmektedir.


Akademik Danışmanlar

Kenan Bodur 1992 yılında 9 Eylül Üniversitesi, Buca Eğitim Fakültesi, İngilizce Öğretmenliği Bölümünden mezun oldu. Mezuniyetinden itibaren farklı Dil Kurslarında İngilizce Öğretmeni, Eğitim Bilgi Teknolojileri firmalarında Eğitim Danışmanı, Üniversitelerin Hazırlık Programlarında Okutman olarak çalışmıştır.2014 yılından itibaren İstanbul Medipol Üniversitesi, Dil Okulunda çalışmaktadır.


Azer BeyAzer Bey

Azer Bey, lisans derecesini Ankara Üniversitesi, Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi, Amerikan Kültürü Bölümünde 2001 – 2006 yılları arasında yine Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden çift anadal alarak tamamlamıştır. Ankara Üniversitesi Eğitim Fakültesinde İngilizce Öğretmenliği Sertifika Programını (Pedagojik Formasyon) 2006 yılı itibariyle bitirmiştir. Cambridge Üniversitesi, DELTA sertifika programı ve New York Üniversitesi TEFL sertifika proramlarına katılmış olup, 2007 yılından bu yana İngilizce Eğitimi alanındaki çalışmalarına çeşitli kurumlarda devam etmiştir. 2011-2012 Eğitim Öğretim dönemi itibariyle İstanbul Medipol Üniversitesinde devam etmekte olan görevine başlamıştır.


Bilgi Teknolojileri Danışmanları
Hasan Tansu DincerHasan Tansu Dinçer

H. Tansu Dinçer, lisans eğitimini Ankara Üniversitesi, Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi, İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünde 2005 yılında tamamlamıştır. Üniversite eğitiminin son yılında Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi işbirliğiyle gerçekleştirilen İngilizce Öğretmenlik Formasyon eğitimini tamamlamıştır. Yüksek lisans eğitimini İstanbul Aydın Üniversitesi, İngiliz Dili Edebiyatı bölümünde yapmıştır. Pearson işbirliğinde Hunter Koleji First TEFL sertifikasını almıştır. 2005 yılı itibariyle Ankara ve İstanbul’da İngilizce dil okullarında her seviyede Genel İngilizce, TOEFL, IELTS, TOEIC, Proficiency hazırlık eğitimleri vermiştir. 2013 yılından itibaren Galatasaray Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkesi Yabancı Dil kurlarında IELTS, TOEFL ve Genel ingilizce dersleri vermiştir. 2009-2010 eğitim yılında İstanbul Aydın Üniversitesi, Hazırlık okulunda da eğitim vermiştir. 2010 yılında buradaki görevinden istifa etmiş olup, İstanbul Medipol Üniversitesi hazırlık programının kurucu ekibi içinde bulunmaktadır.


Selcuk Bayram Selçuk Bayram

Selçuk Bayram, lisans derecesini Trakya Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği üzerine tamamladı. Yüksek lisansı İstanbul Aydın Üniversitesi’nde İngiliz Dili ve Edebiyatı üzerine devam etmektedir. İstanbul Medipol Üniversitesi’ne katılmadan önce İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Okutman olarak çalışmasının yanı sıra, Planlama Birimi Koordinatörlüğü ve TOEFL-IBT Test Merkezi Yöneticiliği yapmıştır. Ayrıca Galatasaray Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Yabancı Dil kurslarında farklı seviyelerde genel İngilizce  ve Toefl-IBT hazırlık dersleri vermiştir. Selçuk Bayram 2015 yılından beri İstanbul Medipol Üniversitesi’nde okutman olarak çalışmaktadır.


Birim Danışmanları
Hasan Savas

Hasan Savaş

Hasan Savaş, lisans derecesini Anadolu Üniversitesi’nde İngilizce Öğretmenliği üzerine, yüksek lisans derecesini Çağ Üniversitesi’nde İngiliz Dili Eğitimi üzerine tamamlamıştır. Şu anda Bahçeşehir Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü bünyesinde İngiliz Dili Eğitimi anabilim dalında doktora eğitimini ve tez çalışmalarını sürdürmektedir. İstanbul Medipol Üniversitesi’ne katılmadan önce çeşitli üniversitelerde okutman olarak görev yapmıştır. Hasan Savaş 2015 yılı Eylül ayından itibaren İstanbul Medipol Üniversitesi’nde okutman olarak çalışmaktadır.


Merve Başoğlu

Merve Başoğlu, lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi, İngiliz Dili ve Edebiyatı alanında yapmış olup yüksek lisansını İstanbul Üniversitesi, İngiliz Dili ve Edebiyatı alanında tamamlamıştır. Yüksek lisans tezini postkolonyal edebiyat ve varoluşçuluk felsefesinin ilişkisinden yola çıkarak Güney Afrikalı yazarlar Andre Brink ve J. M. Coetzee’nin romanları üzerine yazmıştır. Doktora eğitimi öncesinde Selçuk Üniversitesi’nden İngilizce Öğretmenlik Sertifikası almıştır. 2014 yılından itibaren İstanbul Üniversitesi’nde Karşılaştırmalı Edebiyat alanında doktora eğitimine devam etmektedir. Doktora çalışmaları için Erasmus Değişim Programı kapsamında İspanya’da bir yarıyıl eğitim görmüştür. Merve Başoğlu, 2012 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi’nde okutman olarak çalışmaya başlamıştır. Aynı zamanda 2016 yılından beri Mühendislik-Mimarlık Birim Danışmalığı görevini yürütmektedir.


Murat SahinMurat Şahin

Murat Şahin, lisans derecesini Ege Üniversitesi Amerikan Kültür ve Edebiyatı bölümünde tamamlamıştır. Yüksek lisans derecesini İstanbul Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde yapmıştır. Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesinde İngilizce Öğretmenliği Pedagojik Formasyon Sertifikasının yanı sıra Pearson işbirliğinde Hunter Koleji First TEFL sertifikasını almıştır. İstanbul Medipol Üniversitesinin bir üyesi olmadan önce Yıldız Teknik Üniversitesi Yabancı Diller Bölümünde, Galatasaray Üniversitesi (Sürekli Eğitim Merkezi) ve bazı Dil Okullarında görev almıştır. 2010 yılında İstanbul Medipol Üniversitesinde okutman olarak çalışmaya başlamış ve halen Birim Danışmanı olarak görevini sürdürmektedir.


Nimetullah YasarNimetullah Yaşar

Nimetullah Yaşar, lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi’nde Yabancı Diller Eğitimi Bölümü’nde tamamladı. Bilkent Üniversitesi Tarih Bölümü’nde yüksek lisans eğitimi aldı. İstanbul Medipol Üniversitesi’ne katılmadan önce Bilkent Üniversitesi ve Beykent Üniversitesi’nde çalıştı. 2013 yılından beri İstanbul Medipol Üniversitesinde okutman olarak çalışmaktadır. 2015-2016 akademik yılı itibarıyla İMU Dil Okulu’nda Hukuk Fakültesi Birim Danışmanı görevini sürdürmektedir.


Özge Yaşar

Özge Yaşar, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi’nde İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde tamamladı. Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde Türkiye, Avrupa ve Orta Doğu Programında yüksek lisans eğitimini sürdürmektedir. İstanbul Medipol Üniversitesi’ne katılmadan önce Beykent Üniversitesi’nde İngilizce okutmanı olarak çalıştı. 2014 yılından beri İstanbul Medipol Üniversitesinde çalışmaktadır. 2015-2016 akademik yılı itibarıyla İMU Dil Okulu’nda Tıp ve Diş Hekimliği bölümleri Birim Danışmanı görevini sürdürmektedir.


CPD Birim Danışmanı
Nesibe Bilgic Nesibe Bilgiç

Nesibe Bilgiç lisans eğitimini 2008 yılında Ege Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı Bölümü’nde tamamlamış ve 2010 yılında Ege Üniversitesi – Eğitim Fakültesi Pedagojik Formasyon Sertifika Programı’nı bitirmiştir. Yüksek lisans derecesini Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Eğitim Yönetimi ve Denetimi alanında almıştır. Cambridge Üniversitesi CELTA sertifikasına sahiptir. Fulbright bursiyeri olarak Syracuse Üniversitesi, New York’ta bir yıl görev almış ve aynı zamanda TESOL/TLOTE sertifikasını almaya hak kazanmıştır.


Bölüm Danışmanları
Celal SariogluCelal Sarıoğlu

Celal Sarıoğlu, lisans derecesini Karadeniz Teknik Üniversitesi Batı Dilleri ve Edebiyatları Bölümü, İngiliz Dili ve Edebiyatı Ana Bilim Dalı’nda tamamladı. Oxford Teachers’ Academy’den “Yetişkinlere İngiliz Dili Eğitimi” aldı, ve “Öğrenci Temelli Eğitimde Teknoloji Kullanımı” üzerine 6ncı Uluslararası Dil Eğitim Konferansı’nda katılımcı olarak yer aldı. İstanbul Aydın Üniversitesi’nde “Yazma Becerisi Öğretilmesi” üzerine sunum yaptı. Bahçeşehir Üniversitesi bünyesinde “Mesleki Gelişim Seminerleri”ne katıldı. İstanbul Medipol Üniversitesi’ne katılmadan önce Karadeniz Teknik Üniversitesi, İstanbul Aydın Üniversitesi, Beykent Üniversitesi ve Bahçeşehir Üniversitesi’nde görev almıştır. Bunların yanında çeşitli dil eğitim kuruluşlarında eğitmen ve idari görevli olarak çalışmış, sınav komisyonlarında hizmet etmiştir. Celal Sarıoğlu 2014 yılından beri İstanbul Medipol Üniversitesi’nde Okutman olarak görev almaktadır.


Ferit ACARFerit Acar

Ferit Acar, 2011 yılından beri İstanbul Medipol Üniversitesi’nde okutman olarak görev yapmaktadır. 2009 yılında Mersin Üniversitesi İngiliz Dilbilimi bölümünden mezun oldu. 2013 yılında Ankara Üniversitesi’nde Eğitimde Program Geliştirme bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Halen, Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Eğitim Programları ve Öğretim bölümünde doktora çalışmalarına devam etmektedir. Yükseköğretimde kalite, program geliştirme, çokkültürlü eğitim ve İngiliz dili eğitimi alanlarında akademik çalışmalar yapmaktadır.


Onur Kavak Onur Kavak

Onur KAVAK, lisans derecesini Karadeniz Teknik Üniversitesi, İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden aldı. Ankara Üniversitesi, TÖMER Trabzon Şubesinde İngilizce okutmanlığı, İstanbul Aydın Üniversitesi’nde okutmanlık ve II.öğretim koordinatörlüğü yaptı.  2012 yılından beri İstanbul Medipol Üniversitesi’nde okutman olarak görev almaya başladı. 2015 yılından beri bölüm İngilizce dersleri koordinatörlüğü yapmaktadır.

Print Friendly, PDF & Email

Comments are closed